O systemie     FAQ     Demo           Utwórz konto     Zaloguj się

Najczęściej zadawane pytania

Co muszę posiadać, aby w pełni korzystać z tego rozwiązania?

W związku z tym, że głównym źródłem danych o potwierdzonych rezerwacjach wizyt stanowi program komputerowy Gabinet lekarski musisz posiadać jego licencję. Wersję demonstracyjną oraz opis programu znajdziesz na naszej stronie: http://www.pl-soft.pl/gabinet.html. Pamiętaj o tym, że to właśnie ten program zarządza wszystkimi rezerwacjami: własnymi, wprowadzonymi do niego np. drogą telefoniczną lub osobistą oraz tymi pochodzącymi z Internetu.
Oczywiście musisz także posiadać aktywne konto w serwisie TerminWizyty.pl umożliwiające Twoim Pacjentom dokonywanie rezerwacji online.

Prowadzę prywatną praktykę. Czy ten system jest dla mnie?

TAK. Nasze rozwiązanie jest dla każdego. Wprowadzając rezerwację internetową zyskasz nie tylko na czasie, ale pozyskasz nowych Pacjentów, którzy cenią sobie wygodę i nowoczesne formy komunikacji z Tobą.

Czy dane Pacjentów w rezerwacji internetowej są bezpieczne?

Podczas wprowadzania danych Pacjent podaje jedynie swoje dane kontaktowe: telefon, adres e-mail, imię (lub nazwisko), miejscowość oraz czego ma dotyczyć wizyta.
Żadne dane adresowe, przebieg wizyty, opis badania nie są zamieszczane i w żaden sposób udostępniane w Internecie.

Co będzie w przypadku rezerwacji jednej godziny wizyty przez wielu Pacjentów?

Celowo nasze rozwiązanie umożliwia taką ewentualność. A dlaczego? Odpowiedź jest prosta. To Ty zdecyduj, kogo chcesz przyjąć na wizytę, jaki zabieg wygodniej lub opłacalniej jest dla Ciebie wykonać. Wczytując do programu Gabinet lekarski dane z rezerwacji internetowych otrzymasz listę wszystkich Pacjentów zapisanych na daną godzinę. Może to być jeden Pacjent – wtedy sytuacja jest prosta, ale może też być ich wielu – wtedy Ty wybierasz tego komu potwierdzisz godzinę wizyty. Pozostałym możesz zaproponować inne terminy.
Ważne jest to, że decyzję o wyborze Pacjenta pozostawiamy tylko Tobie samemu.

Jak mogę zintegrować moduł rezerwacji internetowej z własną stroną WWW?

Nic prostszego. Wystarczy umieścić link zawierający adres Twojej uniklanej subdomeny np. kowalski.terminwizyty.pl na swojej stronie internetowej.

Nie mam jeszcze własnej strony w Internecie. Czy mogę korzystać z systemu?

Oczywiście, że TAK. Twoja subdomena, oprócz terminarza wizyt może zawierać także podstawowy opis gabinetu (placówki medycznej), stanowiska, dane adresowe, kontaktowe oraz zintegrowana jest z serwerem GoogleMaps, dzięki czemu każdy Pacjent będzie mógł zlokalizować Twój gabinet na mapie dojazdowej.
Dodatkowo adresem tym, możesz posługiwać się w kontakcie z Pacjentami umieszczając go na wizytówkach, materiałach reklamowych lub dołaczając jako stopkę w wysyłanych wiadomościach e-mail.

Jestem nieobecny przez dłuższy okres czasu. Co wtedy?

Przewidzieliśmy taką systuację. W każdej chwili możesz wyłączyć system rezerwacji online, podając krótką informację dla potencjalnych odwiedzających np. o tym, że przebywasz na urlopie.

Czy przed zakupem mogę wypróbować to rozwiązanie?

TAK. Każdemy oferujemy 2 tygodniowy okres bezpłatnego zapoznania się z naszym rozwiązaniem. Po tym terminie, jeżeli nie przekonasz się do naszego rozwiązania usuniemy Twoje konto (subdomenę) bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań.